ozsen-HUKUK_BÜROSU.png

' Yetkin kadro, yaratıcı çözüm ve etkin sonuç. '

Hakkımızda

Büromuz genç, dinamik, hukuk bilgisi yüksek ve her alanda kendisini yenileyen bir ekipten oluşmaktadır. Ekibimiz sahip olduğu bilgi ve vizyonu güncel tutmak, böylece müvekkillerine daha iyi hizmet sunmak için sadece hukuki değil, ülke ve dünya genelindeki toplumsal, ekonomik ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir.

Hemen her hukuk dalında Türkiye’nin en saygın uzman akademisyen ve hukukçularıyla işbirliği içerisinde çalışan büromuz, bu yolla hemen her hukuk dalında verimli bir şekilde faaliyet gösterme kapasitesine sahiptir. Müvekkillerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi sonuca ulaşmak için olaya özgü stratejiler geliştirerek amaca giden en hızlı, en az maliyetli ve en verimli yolu yaratmakta olan büromuz, uyuşmazlıkların her seviyesinde stratejik adımların atılmasında ve alternatif çözüm yollarının belirlenmesinde uzmanlaşmıştır.

 

Büromuz dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışma şekli ile önemli hukuk alanlarında uzmanlaşarak birçok önemli başarıya imza atmıştır. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına verdiğimiz yüksek kalitede cevap ve akabinde ulaştığımız olumlu sonuçlar, müvekkil portföyümüzün ülke geneli ve ülke dışına yayılması sonucunu doğurmuş, buralarda köklü iş arkadaşlıkları ve dostluklar kurmamıza vesile olmuştur. Büromuz şahıs ve kurumsal farkını gözetmeksizin, ihtiyaç ve talep doğrultusunda İngilizce, Fransızca, Almanca dillerinde müvekkillerinin ulusal ve uluslararası platformda yasal haklarını koruma ve her türlü hukuki çalışmayı gerçekleştirmekle beraber, ihtiyaca uygun sözleşme hazırlanması, dava takibi, resmi ve özel tüm kurumlarda işlemlerin gerçekleştirilmesi için her zaman müvekkillerinin yanındadır.

Çalışma Şeklimiz

Yenilikçi organizasyon şeması ile alışılmışın dışında bir çalışma tarzı yaratan büromuz, bu yapısı sayesinde müvekkillerine hem kurumsallığın getirdiği profesyonel bir hizmet anlayışı sunmakta, hem de müvekkillerle olan işbirliğinin anlayış ve empatinin yer aldığı arkadaşlığa dönüşmesine fırsat tanımaktadır.

 

Müvekkillerimizle olan ilişkilerimizde yalnızca hukuki hizmet konusu ile sınırlı kalmayan büromuz, iş sahibi müvekkillerimizin yaşamlarının her alanında yanında olmaya gayret eder. Hukuk hizmeti sunmanın aynı zamanda kamu hizmeti niteliğinde olduğunun farkında olan büromuz yalnızca müvekkillerimizin beklentileri karşılamayı değil, bu beklentilerin üstüne çıkmayı amaç edinmiştir.    

Konusu veya türü ne olursa olsun müvekkillerimizle sürekli iletişim halinde işlettiğimiz hızlı ve araştırmaya dayalı hukuki süreç, müvekkillerimizle güven ve karşılıklı anlayış içerisinde kökleşmiş, güçlü ilişkiler kurmamızı sağlamıştır.

Büromuz sürecin her aşamasında müvekkillerini bilgilendirerek sürecin nasıl işlediğini gerek yazılı gerek sözlü olarak paylaşmaktadır. Büromuz müvekkillerini karşılaşabilecekleri sorunlara karşı ‘önleyici hukuk hizmeti’ vererek korumakla birlikte, müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki değişiklikleri yakından takip ederek, müvekkillerine verdiği hizmetin kapsamını geniş tutmaktadır.

+ 90(216) 266 01 06

Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış Apt. No: 21 D: 3  Kalamış / Kadıköy / Istanbul

All Rights Reserved | Copyright © Özşen Hukuk Bürosu | Content may not be reproduced, copied, partially or entirely cited without permission.