Friedrich Wilhelm Kerem ÖZŞEN.JPG

Av. Friedrich W. Kerem ÖZŞEN

Kurucu Avukat

  • Grey LinkedIn Icon

Gerçek ve tüzel kişilerin hukuki danışmanlık süreçlerinin yürütülmesi ile, şirket alım & satımı, hukuki değerlendirme, birleşme & devralmalar, başta üzere yatırım projelerinin hukuki altyapısının oluşturulması, sözleşme ilişkilerinin düzenlenmesi ve tahkim yargılaması nezdinde uyuşmazlıkların çözümlenmesinde yüksek bilgi ve tecrübeye sahiptir. 

 

Yerli ve yabancı yatırımların hukuki ve finansal olarak büyümesi ve geliştirilmesi konusunda birçok başarıya imza atan Av. Friedrich W. Kerem Özşen başta enerji ve gayrimenkul sektörü olmak üzere,  reklamcılık, eğitim ve ağır sanayi sektörlerinde projeler yürütmektedir.  

 

E-mail:

kozsen@ozsenhukuk.com

 

Eğitim:

- Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi

- MEF Üniversitesi MBA

 

Diller:

İngilizce, Fransızca, Almanca

Katharina S. Cihan Akyürek.JPG

Av. Arb. Katharina S. Cihan AKYÜREK

Ortak Avukat

  • Grey LinkedIn Icon

Av. Arb. Katharina S. Cihan AKYÜREK, Türkiye ve Almanya'nın önde gelen hukuk bürolarında çalışmış, birçok uluslararası projede önemli görevler üstlenmiş ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren birçok yerli ve yabancı müvekkile hukuki hizmet sağlamıştır.

 

AKYÜREK müvekkillere iş ve sosyal güvenlik hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, ceza hukuku, aile hukuku ve miras hukuku başta olmak üzere hemen tüm hukuk alanlarında hukuki danışmanlık hizmetlerinin sağlanmakta, çekişmeli ve çekişmesiz hukuki süreçleri takip etmektedir. 

 

Av. Arb. Katharina S. Cihan AKYÜREK Arabuluculuk Sicili'ne kaydolması sebebiyle, bu yönde de etkin olarak arabuluculuk çalışmalarını yürütmektedir.

 

E-mail: kakyurek@ozsenhukuk.com

 

Eğitim:

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Paris-Panthéon-Sorbonne Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

Diller:

Almanca, İngilizce, Fransızca