ozsen-HUKUK_BÜROSU.png

' Yetkin kadro, yaratıcı çözüm ve etkin sonuç. '

Av. Friedrich W. Kerem ÖZŞEN, Ticaret Hukuku kapsamında  inşaat projeleri, yenilenebilir enerji ve üretim projeleri, şirket alım & satımı, hukuki değerlendirme, birleşme & devralmalar başta olmak üzere çeşitli yatırımların hukuki altyapısının oluşturulması ve sözleşmesel ilişkilerinin düzenlenmesi konusunda yüksek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

 

Av. Friedrich W. Kerem ÖZŞEN ticaret ve şirketler hukuku çerçevesinde sektörlerinde lider şirketlerin hukuki danışmanlığını yürütmekle beraber, kişilerin aile hukuku, miras hukuku,  ceza hukuku ve gayrimenkul hukuku kaynaklı davalarında vekil olarak temsil etmektedir. 

E-mail: 

kozsen@ozsenhukuk.com

Eğitim:

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Uzmanlık Alanları: 

Şirketler ve Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku,  İcra İflas Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Proje Finansmanı

Diller:

Almanca, Türkçe, İngilizce, Fransızca

Av. Friedrich W. Kerem ÖZŞEN

Kurucu Avukat

Avukatlık hayatına İstanbul’un en saygın hukuk bürolarından birinin kadrosuna katılarak başlamış olan Av. Arb. Işıl BATMAZ, daha sonra Özşen Hukuk Bürosunun kurucu kadrosunda yer almıştır.

 

​Av. Arb. Işıl Batmaz, kamu hukuku ağırlıklı deneyime sahip olmakla birlikte özellikle ceza hukuku, idare hukuku ve vergi hukuku, iş hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermekte ve dava süreçlerini yürütmektedir.  

Av. Arb. Işıl Batmaz Arabuluculuk Sicili'ne kayıt olması sebebiyle, iş hukukunda uzman arabulucu olarak ve ticaret hukuku alanında etkin olarak arabuluculuk çalışmalarını yürütmektedir.

E-mail: 

ibatmaz@ozsenhukuk.com

Eğitim:

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Uzmanlık Alanları: 

Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Proje Finansmanı

Diller: 

İngilizce, Türkçe

Av. Arb. Işıl BATMAZ

Ortak Avukat

Harvard ve Paris-Sorbonne Üniversiteleri başta olmak üzere yerli ve yabancı üniversiteler tarafından gerçekleştirilen aktivitelere katılarak dereceler elde etmiş olan Av. Katharina S. Cihan AKYÜREK, Türkiye ve  Almanya'nın önde gelen hukuk bürolarında çalışmıştır.

 

Bireysel ve toplu iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku başta olmak üzere, Av. Katharina S. Cihan AKYÜREK ceza hukuku ile milletlerarası özel hukuk  konuları üzerinde çalışmalarını yürütmektedir. Çalışma alanı ayrıca özelleştirmeler, birleşme & devralmalar, şirketler & ticaret hukuku ve davaların takibini kapsamaktadır.

E-mail:

 kakyurek@ozsenhukuk.com

Eğitim:

Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Paris-Sorbonne Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Uzmanlık Alanları:

İş Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Proje Finansmanı

Diller: 

Almanca, Türkçe, İngilizce, Fransızca

Av. Katharina S. Cihan AKYÜREK

Ortak Avukat

+ 90(216) 266 01 06

Münir Nurettin Selçuk Cad. Kalamış Apt. No: 21 D: 3  Kalamış / Kadıköy / Istanbul

All Rights Reserved | Copyright © Özşen Hukuk Bürosu | Content may not be reproduced, copied, partially or entirely cited without permission.